II ETAP ZIMNARA za nami
W dniu 17.01.2010 w dość trudnych zimowych warunkach odbył się II Etap Zimnara.
Do biegu zgłosiło sie dodatkowych 29 osób. Szczególnie dopisali zawodnicy "Nordic Walking".
Mimo,że uzyskane czasy etapu były nieznacznie lepsze niz przed tygodniem to w opinii wielu zawodnikow trasa była trudniejsza.
Szczególne podziekowania dla Marka Nowaka za produkt prosto z Jamajki,który był serwowany razem z herbatą,którą to przygotował Park Hotel. Oba produkty znakomicie się uzupełniały,a życzeniem uczestników było,aby pojawiły się w podobnych proporcjach na kolejnym etapie.
REGULAMINY :
BIEG WOSP | |||||
ZIMNAR |
Zimnar,II Etap,17.01.2010, 6km
Miejsce | NR Startowy | Nazwisko i Imię | Rodzaj | czas generalnie | średnio na 1 km |
1 | 653 | Kler Sebastian | B | 00:22:24 | 00:03:44 |
2 | 654 | Świerc Marcin | B | 00:22:24 | 00:03:44 |
3 | 646 | Grabowski Jarosław | B | 00:23:12 | 00:03:52 |
4 | 619 | Zembroń Mariusz | B | 00:23:38 | 00:03:56 |
5 | 616 | Hehnel Dawid | B | 00:24:42 | 00:04:07 |
6 | 589 | Szwed Krzysztof | B | 00:24:51 | 00:04:09 |
7 | 600 | Szafarczyk Janusz | B | 00:25:14 | 00:04:12 |
8 | 594 | Skorupa Damian | B | 00:25:26 | 00:04:14 |
9 | 618 | Sikora Grzegorz | B | 00:25:48 | 00:04:18 |
10 | 625 | Petryk Adam | B | 00:26:20 | 00:04:23 |
11 | 602 | Kolisz Andrzej | B | 00:27:11 | 00:04:32 |
12 | 608 | Brol Krzysztof | B | 00:27:27 | 00:04:35 |
13 | 606 | Oliwa Tomasz | B | 00:28:01 | 00:04:40 |
14 | 620 | Kucharczyk Tomasz | B | 00:28:58 | 00:04:50 |
15 | 631 | Szraucner Mirosław | B | 00:28:59 | 00:04:50 |
16 | 617 | Pędziwiatr Robert | B | 00:29:08 | 00:04:51 |
17 | 630 | Norman Maciej | B | 00:29:15 | 00:04:53 |
18 | 597 | Pacan Krzysztof | B | 00:30:14 | 00:05:02 |
19 | 638 | Dziedzic Edward | B | 00:30:29 | 00:05:05 |
20 | 595 | Kubisz Dorota | B | 00:31:03 | 00:05:11 |
21 | 596 | Kubisz Tomasz | B | 00:31:03 | 00:05:11 |
22 | 624 | Grabiński Tomasz | B | 00:31:28 | 00:05:15 |
23 | 607 | Brol Dawid | B | 00:31:38 | 00:05:16 |
24 | 605 | Bysiec Czesław | B | 00:31:45 | 00:05:18 |
25 | 603 | Kurtz Joachim | B | 00:31:46 | 00:05:18 |
26 | 627 | Kobierski Mariusz | B | 00:31:53 | 00:05:19 |
27 | 604 | Koj Piotr | B | 00:31:57 | 00:05:20 |
28 | 626 | Wieszołek Grzegorz | B | 00:32:17 | 00:05:23 |
29 | 590 | Markowska Iwona | B | 00:33:08 | 00:05:31 |
30 | 591 | Markowski Zbigniew | B | 00:33:08 | 00:05:31 |
31 | 623 | Musiał Janina | B | 00:36:00 | 00:06:00 |
32(1) | 636 | Imiełowski Bolesław | NW | 00:48:10 | 00:08:02 |
33(2) | 647 | Włodarz Józef | NW | 00:50:45 | 00:08:28 |
34(3) | 652 | Lichota Rajmund | NW | 00:50:49 | 00:08:28 |
35(4) | 610 | Koj Lidia | NW | 00:52:03 | 00:08:40 |
36(5) | 613 | Szafarczyk Wiktoria | NW | 00:52:11 | 00:08:42 |
37(6) | 643 | Miozga Jessika | NW | 00:52:44 | 00:08:47 |
38(7) | 598 | Szafarczyk Anna | NW | 00:52:55 | 00:08:49 |
39(8) | 642 | Miozga Renata | NW | 00:52:56 | 00:08:49 |
40(9) | 612 | Steinert Irena | NW | 00:52:57 | 00:08:50 |
41(10) | 629 | Szafarczyk Alicja | NW | 00:52:57 | 00:08:50 |
42(11) | 621 | Urbanek Barbara | NW | 00:52:58 | 00:08:50 |
43(12) | 644 | Kaczmarek Alfred | NW | 00:55:52 | 00:09:19 |
44(13) | 632 | Bysiec Irena | NW | 00:55:54 | 00:09:19 |
45(14) | 611 | Krzywon Sylwia | NW | 00:55:59 | 00:09:20 |
46(15) | 651 | Lichota Krystyna | NW | 00:56:02 | 00:09:20 |
47(16) | 633 | Jańta Anna | NW | 00:56:05 | 00:09:21 |
48(17) | 649 | Gregotowicz Lidia | NW | 00:58:47 | 00:09:48 |
49(18) | 639 | Lisiecka-Dziedzic Ewa | NW | 00:59:33 | 00:09:55 |
50(19) | 645 | Petryk Eliza | NW | 01:00:39 | 00:10:06 |
51(20) | 650 | Grabińska Gabriela | NW | 01:00:40 | 00:10:07 |
52(21) | 622 | Urbanek Tadeusz | NW | 01:00:40 | 00:10:07 |
53(22) | 648 | Włodarz Gizela | NW | 01:03:10 | 00:10:32 |
54(23) | 635 | Imiełowska Helena | NW | 01:03:51 | 00:10:38 |
55(24) | 634 | Oliwa Urszula | NW | 01:04:00 | 00:10:40 |
56(25) | 641 | Tkaczyk Alicja | NW | 01:07:26 | 00:11:14 |
57(26) | 640 | Tkaczyk Klaudia | NW | 01:07:26 | 00:11:14 |
58(27) | 637 | Tkaczyk Lidia | NW | 01:07:26 | 00:11:14 |
STATYSTYKA : | |||||
a) startujących 58 | |||||
w tym : | |||||
a) Biegacze : 31 | |||||
b) Nordic Walking : 27 | |||||
c) Kobiet : 25 | |||||
d) średnia wieku w latach : 40,64 | |||||
e) średnia na 1 km : 7 min 00 sekund | |||||
f) temperatura : -1 stopień,bardzo ślisko | |||||
g) Marciń Świerc przybiegł z Lublińca (19 km),wygrał etap i pobiegł do Lublińca. Razem 44 km |
Wyniki ZIMNAR,po 2-ch etapach
LP | r-k wg rzodzaju | NR Startowy | Nazwisko i Imię | czas generalnie | przewaga nad sąsiadem | Strata do leadera | Suma | średnia na 1 km |
1 | 1 | 619 | Zembroń Mariusz | 00:47:08 | 0:02:40 | 0:00:00 | 12,0 | 00:03:56 |
2 | 2 | 616 | Hehnel Dawid | 00:49:48 | 0:00:17 | 0:02:40 | 12,0 | 00:04:09 |
3 | 3 | 589 | Szwed Krzysztof | 00:50:05 | 0:01:14 | 0:02:57 | 12,0 | 00:04:10 |
4 | 4 | 600 | Szafarczyk Janusz | 00:51:19 | 0:01:13 | 0:04:11 | 12,0 | 00:04:17 |
5 | 5 | 618 | Sikora Grzegorz | 00:52:32 | 0:00:14 | 0:05:24 | 12,0 | 00:04:23 |
6 | 6 | 625 | Petryk Adam | 00:52:46 | 0:01:11 | 0:05:38 | 12,0 | 00:04:24 |
7 | 7 | 602 | Kolisz Andrzej | 00:53:57 | 0:00:03 | 0:06:49 | 12,0 | 00:04:30 |
8 | 8 | 620 | Kucharczyk Tomasz | 00:54:00 | 0:02:03 | 0:06:52 | 12,0 | 00:04:30 |
9 | 9 | 606 | Oliwa Tomasz | 00:56:03 | 0:02:52 | 0:08:55 | 12,0 | 00:04:40 |
10 | 10 | 617 | Pędziwiatr Robert | 00:58:55 | 0:02:08 | 0:11:47 | 12,0 | 00:04:55 |
11 | 11 | 597 | Pacan Krzysztof | 01:01:03 | 0:01:27 | 0:13:55 | 12,0 | 00:05:05 |
12 | 12 | 595 | Kubisz Dorota | 01:02:30 | 0:15:22 | 12,0 | 00:05:13 | |
13 | 13 | 596 | Kubisz Tomasz | 01:02:30 | 0:00:07 | 0:15:22 | 12,0 | 00:05:13 |
14 | 14 | 624 | Grabiński Tomasz | 01:02:37 | 0:00:39 | 0:15:29 | 12,0 | 00:05:13 |
15 | 15 | 605 | Bysiec Czesław | 01:03:16 | 0:00:56 | 0:16:08 | 12,0 | 00:05:16 |
16 | 16 | 603 | Kurtz Joachim | 01:04:12 | 0:00:11 | 0:17:04 | 12,0 | 00:05:21 |
17 | 17 | 604 | Koj Piotr | 01:04:23 | 0:00:02 | 0:17:15 | 12,0 | 00:05:22 |
18 | 18 | 627 | Kobierski Mariusz | 01:04:25 | 0:01:00 | 0:17:17 | 12,0 | 00:05:22 |
19 | 19 | 626 | Wieszołek Grzegorz | 01:05:25 | 0:01:19 | 0:18:17 | 12,0 | 00:05:27 |
20 | 20 | 590 | Markowska Iwona | 01:06:44 | 0:19:36 | 12,0 | 00:05:34 | |
21 | 21 | 591 | Markowski Zbigniew | 01:06:44 | 0:05:11 | 0:19:36 | 12,0 | 00:05:34 |
22 | 22 | 623 | Musiał Janina | 01:11:55 | 0:24:47 | 12,0 | 00:06:00 | |
23 | 23 | 653 | Kler Sebastian | 00:22:24 | 6,0 | 00:03:44 | ||
24 | 24 | 654 | Świerc Marcin | 00:22:24 | 0:00:48 | 6,0 | 00:03:44 | |
25 | 25 | 646 | Grabowski Jarosław | 00:23:12 | 0:02:14 | 6,0 | 00:03:52 | |
26 | 26 | 594 | Skorupa Damian | 00:25:26 | 0:02:01 | 6,0 | 00:04:14 | |
27 | 27 | 608 | Brol Krzysztof | 00:27:27 | 0:01:32 | 6,0 | 00:04:35 | |
28 | 28 | 631 | Szraucner Mirosław | 00:28:59 | 0:00:16 | 6,0 | 00:04:50 | |
29 | 29 | 630 | Norman Maciej | 00:29:15 | 0:00:48 | 6,0 | 00:04:53 | |
30 | 30 | 593 | Koprek Edmund | 00:30:03 | 0:00:16 | 6,0 | 00:05:00 | |
31 | 31 | 609 | Maleska Janusz | 00:30:19 | 0:00:10 | 6,0 | 00:05:03 | |
32 | 32 | 638 | Dziedzic Edward | 00:30:29 | 0:01:09 | 6,0 | 00:05:05 | |
33 | 33 | 607 | Brol Dawid | 00:31:38 | 0:00:39 | 6,0 | 00:05:16 | |
34 | 34 | 628 | Lissy Janusz | 00:32:17 | 0:01:19 | 6,0 | 00:05:23 | |
35 | 35 | 592 | Markowski Adam | 00:33:36 | 0:15:15 | 6,0 | 00:05:36 | |
36 | 36 | 615 | Krzywon Iwetta | 00:48:51 | 0:55:50 | 6,0 | 00:08:09 | |
37 | 1 | 610 | Koj Lidia | 01:44:41 | 0:00:19 | 0:57:33 | 12,0 | 00:08:43 |
38 | 2 | 613 | Szafarczyk Wiktoria | 01:45:00 | 0:02:13 | 0:57:52 | 12,0 | 00:08:45 |
39 | 3 | 598 | Szafarczyk Anna | 01:47:13 | 0:00:07 | 1:00:05 | 12,0 | 00:08:56 |
40 | 4 | 612 | Steinert Irena | 01:47:20 | 0:06:43 | 1:00:12 | 12,0 | 00:08:57 |
41 | 5 | 621 | Urbanek Barbara | 01:54:03 | 0:06:08 | 1:06:55 | 12,0 | 00:09:30 |
42 | 6 | 611 | Krzywon Sylwia | 02:00:11 | 0:01:42 | 1:13:03 | 12,0 | 00:10:01 |
43 | 7 | 622 | Urbanek Tadeusz | 02:01:53 | 1:14:45 | 12,0 | 00:10:09 | |
44 | 8 | 636 | Imiełowski Bolesław | 00:48:10 | 0:02:35 | 6,0 | 00:08:02 | |
45 | 9 | 647 | Włodarz Józef | 00:50:45 | 0:00:04 | 6,0 | 00:08:28 | |
46 | 10 | 652 | Lichota Rajmund | 00:50:49 | 0:01:55 | 6,0 | 00:08:28 | |
47 | 11 | 643 | Miozga Jessika | 00:52:44 | 0:00:12 | 6,0 | 00:08:47 | |
48 | 12 | 642 | Miozga Renata | 00:52:56 | 0:00:01 | 6,0 | 00:08:49 | |
49 | 13 | 629 | Szafarczyk Alicja | 00:52:57 | 0:02:55 | 6,0 | 00:08:50 | |
50 | 14 | 644 | Kaczmarek Alfred | 00:55:52 | 0:00:02 | 6,0 | 00:09:19 | |
51 | 15 | 632 | Bysiec Irena | 00:55:54 | 0:00:08 | 6,0 | 00:09:19 | |
52 | 16 | 651 | Lichota Krystyna | 00:56:02 | 0:00:03 | 6,0 | 00:09:20 | |
53 | 17 | 633 | Jańta Anna | 00:56:05 | 0:02:42 | 6,0 | 00:09:21 | |
54 | 18 | 649 | Gregotowicz Lidia | 00:58:47 | 0:00:46 | 6,0 | 00:09:48 | |
55 | 19 | 639 | Lisiecka-Dziedzic Ewa | 00:59:33 | 0:01:06 | 6,0 | 00:09:55 | |
56 | 20 | 645 | Petryk Eliza | 01:00:39 | 0:00:01 | 6,0 | 00:10:06 | |
57 | 21 | 650 | Grabińska Gabriela | 01:00:40 | 0:02:30 | 6,0 | 00:10:07 | |
58 | 22 | 648 | Włodarz Gizela | 01:03:10 | 0:00:41 | 6,0 | 00:10:32 | |
59 | 23 | 635 | Imiełowska Helena | 01:03:51 | 0:00:09 | 6,0 | 00:10:38 | |
60 | 24 | 634 | Oliwa Urszula | 01:04:00 | 0:00:08 | 6,0 | 00:10:40 | |
61 | 25 | 614 | Krzywon Karina | 01:04:08 | 0:03:18 | 6,0 | 00:10:41 | |
62 | 26 | 641 | Tkaczyk Alicja | 01:07:26 | 6,0 | 00:11:14 | ||
63 | 27 | 640 | Tkaczyk Klaudia | 01:07:26 | 6,0 | 00:11:14 | ||
64 | 28 | 637 | Tkaczyk Lidia | 01:07:26 | 6,0 | 00:11:14 |
Wyniki WOSP:
M-CE | NR STARTOWY | NAZWISKO | IMIĘ | MIEJSCOWOŚĆ | KLUB | PAŃSTWO | BIEG / NW | ROCZNIK | KATEGORIA | CZAS | ŚREDNIA NA 1 KM | WIEKOWA | DOBRODZIEŃ | WKB META L-C | KLER |
1 | 594 | Skorupa | Damian | Dobrodzień | Start Dobrodzień | POLSKA | Bieg | 1979 | M30 | 0:12:55 | 00:04:18 | 1 | 1 | ||
2 | 589 | Szwed | Krzysztof | Lubliniec | WKB META LUBLINIEC | POLSKA | Bieg | 1965 | M40 | 0:12:56 | 00:04:19 | 1 | 1 | ||
3 | 600 | Szafarczyk | Janusz | Dobrodzień | WKB META LUBLINIEC | POLSKA | Bieg | 1969 | M40 | 0:13:16 | 00:04:25 | 2 | 2 | 2 | 1 |
4 | 592 | Markowski | Adam | Lubliniec | WKB META LUBLINIEC | POLSKA | Bieg | 1993 | M20 | 0:13:23 | 00:04:28 | 1 | 3 | ||
5 | 606 | Oliwa | Tomasz | Bzinica Nowa | POLSKA | Bieg | 1985 | M20 | 0:13:25 | 00:04:28 | 2 | 3 | |||
6 | 602 | Kolisz | Andrzej | Opole | Grunwald 1411 | POLSKA | Bieg | 1970 | M40 | 0:13:27 | 00:04:29 | 3 | |||
7 | 608 | Brol | Krzysztof | Lisowice | POLSKA | Bieg | 1965 | M40 | 0:13:37 | 00:04:32 | 4 | ||||
8 | 597 | Pacan | Krzysztof | Dobrodzień | POLSKA | Bieg | 1972 | M30 | 0:14:44 | 00:04:55 | 2 | 4 | |||
9 | 599 | Żyta | Artur | Dobrodzień | Maratończyk Dobrodzień | POLSKA | Bieg | 1993 | M20 | 0:14:49 | 00:04:56 | 3 | 5 | ||
10 | 609 | Maleska | Janusz | Dobrodzień | POLSKA | Bieg | 1981 | M20 | 0:14:50 | 00:04:57 | 4 | 6 | |||
11 | 607 | Brol | Dawid | Lisowice | POLSKA | Bieg | 1995 | M20 | 0:15:03 | 00:05:01 | 5 | ||||
12 | 601 | Fric | Paweł | Dobrodzień | Maratończyk Dobrodzień | POLSKA | Bieg | 1992 | M20 | 0:15:10 | 00:05:03 | 6 | 7 | ||
13 | 593 | Koprek | Edmund | Dobrodzień | WKB META LUBLINIEC | POLSKA | Bieg | 1960 | M50 | 0:15:32 | 00:05:11 | 1 | 8 | 4 | 2 |
14 | 605 | Bysiec | Czesław | Dobrodzień | WKB META LUBLINIEC | POLSKA | Bieg | 1949 | M60 | 0:15:35 | 00:05:12 | 1 | 9 | 5 | 3 |
15 | 588 | Wrzyciel | Karina | Koszwice | POLSKA | Bieg | 1967 | K40 | 0:15:46 | 00:05:15 | 1 | ||||
16 | 595 | Kubisz | Dorota | Lubliniec | WKB META LUBLINIEC | POLSKA | Bieg | 1977 | K30 | 0:15:49 | 00:05:16 | 1 | 6 | ||
17 | 596 | Kubisz | Tomasz | Lubliniec | WKB META LUBLINIEC | POLSKA | Bieg | 1976 | M30 | 0:15:49 | 00:05:16 | 3 | 7 | ||
18 | 603 | Kurtz | Joachim | Dobrodzień | POLSKA | Bieg | 1965 | M40 | 0:15:53 | 00:05:18 | 5 | 10 | 4 | ||
19 | 604 | Koj | Piotr | Dobrodzień | POLSKA | Bieg | 1959 | M50 | 0:15:54 | 00:05:18 | 2 | 11 | |||
20 | 590 | Markowska | Iwona | Lubliniec | WKB META LUBLINIEC | POLSKA | Bieg | 1971 | K30 | 0:16:53 | 00:05:38 | 2 | 8 | 5 | |
21 | 591 | Markowski | Zbigniew | Lubliniec | WKB META LUBLINIEC | POLSKA | Bieg | 1970 | M40 | 0:16:53 | 00:05:38 | 6 | 9 | 6 |
WYNIKI ZIMNAR ETAP I :
Miejsce | NR Startowy | Nazwisko i Imię | Rodzaj | czas generalnie | średnio na 1 km |
1 | 619 | Zembroń Mariusz | Bieg | 00:23:30 | 00:03:55 |
2 | 620 | Kucharczyk Tomasz | Bieg | 00:25:02 | 00:04:10 |
3 | 616 | Hehnel Dawid | Bieg | 00:25:06 | 00:04:11 |
4 | 589 | Szwed Krzysztof | Bieg | 00:25:14 | 00:04:12 |
5 | 600 | Szafarczyk Janusz | Bieg | 00:26:05 | 00:04:21 |
6 | 625 | Petryk Adam | Bieg | 00:26:26 | 00:04:24 |
7 | 618 | Sikora Grzegorz | Bieg | 00:26:44 | 00:04:27 |
8 | 602 | Kolisz Andrzej | Bieg | 00:26:46 | 00:04:28 |
9 | 606 | Oliwa Tomasz | Bieg | 00:28:02 | 00:04:40 |
10 | 617 | Pędziwiatr Robert | Bieg | 00:29:47 | 00:04:58 |
11 | 593 | Koprek Edmund | Bieg | 00:30:03 | 00:05:00 |
12 | 609 | Maleska Janusz | Bieg | 00:30:19 | 00:05:03 |
13 | 597 | Pacan Krzysztof | Bieg | 00:30:49 | 00:05:08 |
14 | 624 | Grabiński Tomasz | Bieg | 00:31:09 | 00:05:12 |
15 | 595 | Kubisz Dorota | Bieg | 00:31:27 | 00:05:15 |
16 | 596 | Kubisz Tomasz | Bieg | 00:31:27 | 00:05:15 |
17 | 605 | Bysiec Czesław | Bieg | 00:31:31 | 00:05:15 |
18 | 628 | Lissy Janusz | Bieg | 00:32:17 | 00:05:23 |
19 | 604 | Koj Piotr | Bieg | 00:32:26 | 00:05:24 |
20 | 603 | Kurtz Joachim | Bieg | 00:32:26 | 00:05:24 |
21 | 627 | Kobierski Mariusz | Bieg | 00:32:32 | 00:05:25 |
22 | 626 | Wieszołek Grzegorz | Bieg | 00:33:08 | 00:05:31 |
23 | 590 | Markowska Iwona | Bieg | 00:33:36 | 00:05:36 |
24 | 592 | Markowski Adam | Bieg | 00:33:36 | 00:05:36 |
25 | 591 | Markowski Zbigniew | Bieg | 00:33:36 | 00:05:36 |
26 | 623 | Musiał Janina | Bieg | 00:35:55 | 00:05:59 |
27 | 615 | Krzywon Iwetta | Bieg | 00:48:51 | 00:08:09 |
28 (1) | 610 | Koj Lidia | Nordic Walking | 00:52:38 | 00:08:46 |
29 (2) | 613 | Szafarczyk Wiktoria | Nordic Walking | 00:52:49 | 00:08:48 |
30 (3) | 598 | Szafarczyk Anna | Nordic Walking | 00:54:18 | 00:09:03 |
31 (4) | 612 | Steinert Irena | Nordic Walking | 00:54:23 | 00:09:04 |
32 (5) | 621 | Urbanek Barbara | Nordic Walking | 01:01:05 | 00:10:11 |
33 (6) | 622 | Urbanek Tadeusz | Nordic Walking | 01:01:13 | 00:10:12 |
34 (7) | 614 | Krzywon Karina | Nordic Walking | 01:04:08 | 00:10:41 |
35 (8) | 611 | Krzywon Sylwia | Nordic Walking | 01:04:12 | 00:10:42 |
STATYSTYKA : | |||||
a) startujących 35 | |||||
w tym : | |||||
a) Biegacze : 27 | |||||
b) Nordic Walking : 8 | |||||
c) Kobiet : 11 | |||||
d) średnia wieku w latach : 35,69 | |||||
e) średnia na 1 km : 6 min 09 sekund | |||||
f) Jedna zawodniczka jechala na łyżwach (Krzywon Iwetta) |
Zaległe starty"Naszych"
25.10.2009 Międzynarodowy Bieg po Schodach "Altus Cup" Katowice
93 (40) Oliwa Tomasz 0:04:07,6
ukończyły 173 osoby
Brawo Tomasz !!!
21.11.2009 Konferencyjny Bieg Morsa,Jarosławiec,dystans 2,3 km (połowa trasy po plaży)
6/26 Janusz Szafarczyk, czas 0:09:20
Bieg był jedną "z atrakcji" Konferencji PSB (Polskie Stowarzyszenie Biegów),
podczas której odebrałem certyfikat "Złoty Bieg" dla "Dobrodzieńskiej Dychy 2009".