Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

Mistrzostwa Polski Karate Shotokan


Życiowy jak do tej pory sukces odniosła Wiktoria Grejner z Pluder zdobywając Mistrzostwo Polski w konkurencji kumite indywidualne młodziczek 14-15 lat, podczas rozegranych 11 października 2014 roku w Stargardzie Szczecińskim Mistrzostwach Polski Karate Shotokan Młodzików, Kadetów, Juniorów i Seniorów. Na drodze do mistrzostwa stoczyła 5 pasjonujących walk, niektóre wygrywając przed czasem.

[Poniżej ciąg dalszy relacji oraz zdjęcia]

XXXIV Mistrzostwa Polski w Karate WKF Seniorów


Ogromny sukces odnieśli zawodnicy KK Nidan w Mistrzostwach Polski Karate WKF Seniorów, które odbyły się w Karpaczu 15 marca 2014 roku. Wywalczyli 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe medale, co pozwoliło na zajęcie 2-go miejsca w klasyfikacji medalowej i jest to najlepszy wynik w historii klubu. Wyczynu tego dokonała 7–osobowa ekipa w składzie Karolina Trepka, Natalia Szponder, Ewa Zajdel, Weronika Grejner, Patryk Szarek, Dariusz Sworeń i Bartłomiej Barański. Do tego historycznego sukcesu przyczyniła się Weronika Grejner z Pluder (na zdj. pierwsza z prawej), zdobywając wraz z koleżankami Natalią Szponder i Karoliną Trepka złoto w konkurencji kumite drużynowe kobiet i brąz w konk. kumite indywidualnym w wadze (-68 kg).W rywalizacji uczestniczyło 120 zawodników z kilkudziesięciu klubów.

[Poniżej wyniki oraz klasyfikacja medalowa]

UDANE MISTRZOSTWA MŁODZIEŻOWE W KARATE

fot. Zbigniew Sworeń

Aż 4 zawodników KK Nidan Zawadzkie mieszkających w Pludrach wzięło udział w Mistrzostwach Polski Karate (Weronika i Wiktoria Grejner, Aleksandra Krawiec i Karol Kandora). W sobotę 26.10. w Bielsku Białej rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców U21 w Karate WKF. 10-cio osobowa kadra klubu wywalczyła 2 złote, 1 srebrny i 9 brązowych medali. Weronika Grejner wraz z koleżankami wywalczyła złoty medal w konkurencji kumite drużynowe kobiet U21 oraz brąz w konkurencji Kumite indywidualne Kobiet U21 (+60 kg). Wiktoria Grejner wywalczyła brązowy medal w konkurencji Kumite ind. Juniorek młodszych (-54 kg) oraz dwukrotnie brązowy medal wraz z Aleksandrą Krawiec w konkurencji Kata i kumite drużynowe juniorek młodszych

KOLEJNE MEDALE DZIEWCZĄT Z PLUDER

fot. nadesłał Zbigniew Sworeń

Dnia 1 czerwca 2013r. w Warce odbyły się zawody Karate WKF, których organizatorem był KS „Grot” Chynów, a udział wzięło 450 zawodników z 30 klubów. Klub NIDAN reprezentowało 14 zawodników, a wśród nich 3 zawodniczki z Pluder: Wiktoria Grejner, Aleksandra Krawiec i Weronika Grejner. Reprezentanci klubu z Zawadzkiego, w którym trenują nasze dziewczęta, spisali się rewelacyjnie zdobywając 9 złotych, 8 srebrnych i 6 brązowych medali, co pozwoliło na zajęcie 1 miejsca w klasyfikacji medalowej. Jest to największe osiągnięcie w historii klubu. Opiekę trenerską sprawował  Bartłomiej Barański, pracę komisji sędziowskiej wspomagał Zbigniew Sworeń, kierownikiem ekipy był Artur Barański. Wszystkim zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy.

[W artykule szczegółowe wyniki Pucharu Polski]

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH KARATEKÓW

fot. Zbigniew Sworeń

Dnia 10 listopada 2012r. w Łodzi rozegrano VI Grand Prix Polski. W silnej, międzynarodowej obsadzie zawodniczki Wiktoria Grejner i Aleksandra Krawiec (Pludry) zdominowały konkurencję kumite indywidualne dziewcząt (-50 kg). Wiktoria stanęła na najwyższym stopniu podium, Aleksandra na drugim. Również udanie zakończył występ Karol Kandora, który wraz z kolegami Rafałem Talagą i Adamem Kalinowskim wywalczyli srebrny medal w konkurencji kumite drużynowe młodzików 12-13 lat.

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2024 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry