Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

"ZPE" MISTRZEM VIII TURNIEJU

 fot. TOM

W niedzielę, 1 października 2017r. w kompleksie sportowym "Orlik" odbyła się ósma edycja turnieju piłki nożnej dla zakładów pracy o puchar Stowarzyszenia "Dobrodzień Potrzebującym". W tym roku turniejowi przyświecał cel zebrania środków dla Ani zmagającej się nowotworem. Zawody okazały się udane nie tylko pod kątem sportowym, ale i w kwestii zbiórki funduszy. W gronie 6 uczestniczących drużyn najlepiej spisała się reprezentacja ZESPOŁU PLACÓWEK EDUKACYJNYCH, która w zaciętym i wyrównanym finale dopiero po serii rzutów karnych pokonała zespół firmy MEBLE JONCZYK 3:1. Zdecydowanie jednak należy przyznać, że tak naprawdę wygrali wszyscy, a w szczególności Ania. 

[W artykule klasyfikacja końcowa, wyniki i krótka relacja z turnieju]

O PUCHAR STOWARZYSZENIA "DP" PO RAZ ÓSMY

Gramy "Dla Ani"

  

fot. Archiwum Portalu

ZAPRASZAMY do udziału w kolejnym zakładowym turnieju piłki nożnej, rozgrywanym o puchar Stowarzyszenia "Dobrodzień Potrzebującym"! Turniej odbywa się w ramach większej akcji charytatywnej "Dobrodzienianki mówią rakowi stop".

CEL - Zebranie środków dla Ani, która zmaga się z nowotworem. Wyłonienie mistrza na rok 2017 wśród uczestniczących reprezentacji zakładów pracy.

TERMIN - 1 października 2017r. (niedziela) od godz. 10.00

MIEJSCE - Kompleks sportowy "Orlik" w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 17. Alternatywnie, przy niekorzystnej pogodzie, turniej może odbyć się w hali PSP w Dobrodzieniu, przy ul Piastowskiej 49.

WPISOWE - 300 zł od drużyny                                                           ZAPISY ZAKOŃCZONE!

ZGŁOSZENIA - do dnia 27 września 2017r. - tel. 600 749 964 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[W artykule drużyny zgłoszone, plan i system rozgrywek oraz regulamin i lista zgłoszeniowa do pobrania]

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ZAKŁADÓW PRACY

O PUCHAR STOWARZYSZENIA "DOBRODZIEŃ POTRZEBUJĄCYM" 2014

ZWYCIĘSTWO ZSP DOBRODZIEŃ

fot. TOM

W sobotę, 31 maja 2014r. w dobrodzieńskim kompleksie sportowym ORLIK rozegrano zakładowy turniej piłkarski o puchar Stowarzyszenia "Dobrodzień Potrzebującym". Po raz czwarty taki turniej odbył się na boisku otwartym, ale po raz pierwszy na Orliku. Charytatywny cel turnieju wsparły wszystkie 4 uczestniczące drużyny, które rywalizowały między sobą ponad 4 godziny. W miłej, sportowej atmosferze rozegrano sześć wyrównanych pojedynków, a zwycięstwo odniosła reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu, przed firmą MEBLE BRYŁKA.

[W artykule wyniki, klasyfikacja końcowa turnieju oraz zdjęcia]

TRIUMF FIRMY MEBLONOWAK

fot. 50M & TOM

W sobotę, 23 marca 2013r., Stowarzyszenie Charytatywne "Dobrodzień Potrzebującym" po raz szósty (po 3 latach przerwy) zorganizowało turniej piłki nożnej halowej dla zakładów pracy w Dobrodzieniu i okolicach. W hali PSP w Dobrodzieniu o puchary stowarzyszenia rywalizowało 8 ekip, reprezentujących różne firmy i organizacje. Po wyczerpujących rozgrywkach, trwających od godz. 10.00 do 17.00 wyłoniono mistrza na rok 2013. Zwycięzcą po raz kolejny okazała się reprezentacja dobrodzieńskiej firmy MEBLONOWAK, która po pasjonującym finale, zakończonym dogrywką (formuła - złoty gol) pokonała drużynę ROLMEX-u wynikiem 3:2 (0:2). Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Jacka Olearczuka (ROLMEX), a najlepszym strzelcem został zawodnik zespołu KLER S.A. - Adrian Brzenska. Oprócz wrażeń sportowych i aktywnego wypoczynku, tego dnia wszyscy uczestnicy wsparli charytatywną działalność stowarzyszenia.

[W artykule szczegółowe wyniki i foto-relacja z turnieju]

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

w VI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ ZAKŁADÓW PRACY

O PUCHAR STOWARZYSZENIA "DOBRODZIEŃ POTRZEBUJĄCYM" 2013

ORGANIZATOR - Stowarzyszenie "Dobrodzień Potrzebującym"

TERMIN - 23 marca 2013r. godz. 10.00

MIEJSCE - Hala Sportowa PSP w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49

ZGŁOSZENIA WSTĘPNE - do dnia 20 marca 2013r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[W artykule zgłoszone dotychczas drużyny, regulamin i karta zgłoszenia]

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2023 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry