V TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ ZAKŁADÓW PRACY
O PUCHAR STOWARZYSZENIA "DOBRODZIEŃ POTRZEBUJĄCYM" 2010
Zwycięstwo MEBLONOWAK Dobrodzień!
Dnia 27 lutego o godzinie 9:00 w hali PSP w Dobrodzieniu, odbyła się V edycja Turnieju zakładów pracy.
Zwycięzcą turnieju została ponownie drużyna MEBLONOWAK Dobrodzień, która po pasjonującym finale pokonała drużynę MEBEL RUST Pludry 2:1.
PONIŻEJ WYNIKI TURNIEJU!
[zobacz relację video]
[kamera - Mateusz Skibe, montaż - S-FILM STUDIO]
WYNIKI TURNIEJU
Eliminacje grupowe:
Grupa A
1. ARES Dobrodzień
2. MEBLONOWAK Dobrodzień
3. LISSY Błachów
4. KLER S.A. Dobrodzień
5. SW Przywary
[Na zdjęciu widzimy fragment meczu firm ARES - LISSY]
Grupa B
1. ZSP/Park Hotel Dobrodzień
2. MEBEL RUST Pludry
3. NESTRO Olesno
4. AS Dobrodzień
5. MEBLE BRYŁKA Dobrodzień
[MEBEL RUST - AS - jeden z najbardziej zaciętych pojedynków gr. B]
Grupa A
1. ARES D-ń - KLER S.A. D-ń 8:3 (3:1)
2. MEBLONOWAK D-ń - LISSY Błachów 6:0 (2:0)
3. SW Przywary - ARES D-ń 1:3 (0:2)
4. KLER S.A. D-ń - MEBLONOWAK D-ń 0:5 (0:4)
5. ARES D-ń - LISSY Błachów 3:0 (1:0)
6. KLER S.A. D-ń - SW Przywary 3:5 (2:3)
7. LISSY Błachów - SW Przywary 1:3 (1:2)
8. ARES D-ń - MEBLONOWAK D-ń 1:4 (0:0)
9. KLER S.A. D-ń - LISSY Błachów 2:0 (1:0)
10. MEBLONOWAK D-ń - SW Przywary 4:4 (2:1)
1. MEBLONOWAK D-ń 4 10 19-5 – awans do półfinału
2. ARES D-ń 4 9 15-8 – awans do półfinału
3. SW Przywary 4 7 13-11
4. KLER S.A. D-ń 4 3 8-18
5. LISSY Błachów 4 0 1-14
[AS kontra NESTRO]
Grupa B
1. MEBEL RUST Pludry - NESTRO Olesno 5:0 (3:0)
2. ZSP/Park Hotel D-ń - AS D-ń 2:2 (2:1)
3. MEBLE BRYŁKA D-ń - ZSP/Park Hotel D-ń 6:1 (2:0)
4. AS D-ń - MEBEL RUST Pludry 3:4 (2:3)
5. ZSP/Park Hotel D-ń - NESTRO Olesno 5:0 (2:0)
6. AS D-ń - MEBLE BRYŁKA D-ń 4:0 (2:0)
7. NESTRO Olesno - MEBLE BRYŁKA D-ń 0:4 (0:3)
8. ZSP/Park Hotel D-ń - MEBEL RUST Pludry 1:5 (0:2)
9. AS D-ń - NESTRO Olesno 7:1 (4:1)
10. MEBEL RUST Pludry - MEBLE BRYŁKA D-ń 2:2 (1:1)
[Najbardziej zacięte i widowiskowe spotkanie rozgrywek grupowych - MEBEL RUST - MEBLE BRYŁKA, po którym okazało się kto awansuje do dalszych rozgrywek]
1. MEBEL RUST Pludry 4 10 16-6 – awans do półfinału
2. AS D-ń 4 7 16-7 – awans do półfinału
3. MEBLE BRYŁKA D-ń 4 7 12-7
4. ZSP/Park Hotel D-ń 4 4 9-13
5. NESTRO Olesno 4 0 1-21
[Piłkarze zaprezentowali bardzo dobry poziom rozgrywek, co znalazło uznanie wśród publiczności]
PÓŁFINAŁY
1. MEBLONOWAK D-ń (A1) – AS D-ń (B2) 3:0 (1:0)
2. ARES D-ń (A2) – MEBEL RUST Pludry (B1) 0:2 (0:0)
[Reprezentacja firmy MEBEL RUST w grupie bez porażki, w półfinale pokonała również jak zwykle groźny ARES]
O 3 MIEJSCE
AS Dobrodzień – ARES Dobrodzień 0:4 (0:1)
[Piłkarze ARESU często swoje dobre wyniki zawdzięczali bramkarzowi - Jackowi Bielewiczowi]
FINAŁ
MEBLONOWAK D-ń – MEBEL RUST Pludry 2:1 (1:1)
Bramki: Włoch x2 (Meblonowak) – P.Wnuk (Mebel Rust)
[Zacięty pojedynek mistrzów swoich grup i pewnych zwycięzców półfinałów - tak wyglądał tegoroczny widowiskowy finał]
[Obie drużyny do momentu meczu finałowego były bez porażki]
[Jednak w tym spotkaniu ktoś musiał wygrać, a ktoś przegrać - pomimo to, długo utrzymywał się remis 1:1]
[Pierwsi bramkę strzelili piłkarze MEBLONOWAK, ich rywale wyrównali (gola zdobył Piotr Wnuk), ale ostatnie słowo należało ponownie do dobrodzieńskiej firmy, dla której drugi raz do siatki rywali trafił Grzegorz Włoch]
[Uroczystość wręczenia pucharów - W-ce Prezes Stowarzyszenia "Dobrodzień Potrzebującym" i dyr. obiektu Bożena Gaś oraz organizatorzy turnieju - Redakcja Dobrodzieńskiego Portalu Sportowego]
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. MEBLONOWAK Dobrodzień
2. MEBEL RUST Pludry
3. ARES Dobrodzień
4. AS Dobrodzień
5. MEBLE BRYŁKA Dobrodzień
6. SW Przywary
7. ZSP/Park Hotel Dobrodzień
8. KLER S.A. Dobrodzień
9. LISSY Błachów
10. NESTRO Olesno
Skład zwycięzców - drużyny MEBLONOWAK Dobrodzień (układ inny niż na zdjęciu)
Piotr Cłapa (Bramkarz) – Bernard Kopera, Łukasz Sobalski, Grzegorz Kołek, Grzegorz Włoch, Damian Skorupa, Daniel Szynklarz, Mariusz Kowalczykowski, Piotr Krzemiński, Piotr Panek, Bartosz Szepeta.
Sędzią głównym całego turnieju był Marek Majowski