LIGA 6-tek 2003
Do turnieju zgłosiło się 11 zespołów.
Drużyny losowo podzielono na dwie grupy , z których awans do dalszych rozgrywek
uzyskują dwie z grupy.
GR I
1. KOSZYKARZE Dobrodzień
2. ZSP HOTEL PARK Dobrodzień
3. MATRIX Pludry
4. TOMAR Lubliniec
5. KOSTA Lubliniec
6. CZERWONE DIABŁY Dobrodzień
GR II
1. ZMARNOWANE TALENTY Dobrodzień
2. ALBATROS WARŁÓW
3. CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B Lubliniec
4. BARTEX COSTA BRAVA Lubliniec
5. DOMTEX Dobrodzień
1) 3.07.2003r. czwartek
godz.18.oo -ALBATROS Warłów -ZMARNOWANE TALENTY 1 : 3 (1-0)
19.oo - MATRIX Pludry - TOMAR Lubliniec 4 : 7 (2-1)
20.oo - KOSZYKARZE - ZSP HOTEL PARK 1 : 2 (0-0)
2) 4.07.2003r. piątek
godz. 18.oo - KOSTA - CZERWONE DIABŁY 6 : 2 (2-2)
19.oo - ZSP HOTEL PARK - MATRIX Pludry 2 : 1 (1-0)
20.oo - CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B L-niec - BARTEX COSTA BRAVA L-niec 4 : 5 (4-1)
3) 7.07.2003r. poniedziałek
godz. 18.oo - TOMAR Lubliniec - KOSTA 1 : 4 (0-3)
19.oo - KOSZYKARZE - CZERWONE DIABŁY 6 : 1 (4-0)
20.oo - ALBATROS Warłów - CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B*L-niec 2 : 7 (1-1)
4) 9.07.2003r. środa
godz. 18.oo - TOMAR Lubliniec - CZERWONE DIABŁY 8 : 1 (4-1)
19.oo - MATRIX Pludry - KOSTA 2 : 8 (0-2)
20.oo - BARTEX COSTA BRAVA *L-niec - DOMTEX 4 : 4 (4-3)
5) 11.07.2003r. piątek
godz. 18.oo - CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec - DOMTEX 5 : 2 (3-1)
19.oo - BARTEX COSTA BRAVA *L-niec - ALBATROS Warłów 3 : 2 (0-2)
20.oo - ZSP HOTEL PARK - TOMAR Lubliniec 1 : 3 (0-3)
6) 15.07.2003r. wtorek
godz. 18.oo - KOSZYKARZE - MATRIX Pludry 5 : 2 (3-0)
19.oo - ZSP HOTEL PARK - KOSTA 1 : 0 (0-0)
20.oo - ZMARNOWANE TALENTY - CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec 2 : 4 (1-1)
7) 18.07.2003r. piątek
godz18.3o - MATRIX Pludry - CZERWONE DIABŁY 10 : 3 (4-3)
19.3o - DOMTEX - ALBATROS Warłów 15 : 4 (6-0)
8) 22.07.2003r. wtorek
godz. 18.3o - KOSTA - KOSZYKARZE 0 : 2 (0-0)
19.3o - BARTEX COSTA BRAWA *L-niec- ZMARNOWANE TALENTY 1 : 8 (1-0)
9) 25.07.2003r. piątek
godz.18.oo - ZSP HOTEL PARK - CZERWONE DIBŁY 12 : 2 (5-0)
19.oo - TOMAR Lubliniec - KOSZYKARZE 2 : 2 (2-0)
20.oo - ZMARNOWANE TALENTY - DOMTEX 2 : 0 (0-0)
PO I RUNDZIE W GRUPACH
lp. | drużyna | mecze | punkty | bramki |
1 | ZSP HOTEL PARK | 5 | 12 | 18:7 |
2 | TOMAR Lubliniec | 5 | 10 | 21:12 |
3 | KOSZYKARZE | 5 | 10 | 16:7 |
4 | KOSTA L-niec | 9 | 18:8 | |
5 | MATRIX Pludry | 5 | 3 | 19:25 |
6 | CZERWONE DIABŁY | 0 | 9 : 42 |
lp. | drużyna | mecze | punkty | bramki |
1 | CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B L-niec | 4 | 9 | 20:11 |
2 | ZMARNOWANE TALENTY | 4 | 9 | 15 : 6 |
3 | BARTEX COSTA BRAVA L-niec | 4 | 7 | 13 : 18 |
4 | DOMTEX | 4 | 4 | 21 – 15 |
5 | ALBATROS Warłów | 4 | 0 | 19 – 28 |
DRUŻYNY WYCHODZĄCE:
GR I GR II
1. ZSP HOTEL PARK - 1. CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec
2. TOMAR Lubliniec - 2. ZMARNOWANE TALENTY
RUNDA II finałowa
10) 29.07.2003r. wtorek
godz. 18.oo ZSP HOTEL PARK -ZMARNOWANE TALENTY 3 : 1 (0-1)
19.oo CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec - TOMAR Lubliniec
3 : 4 (1-2)
11) 31.07.2003r. czwartek
godz. 18.oo ZSP HOTEL PARK - CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec
5 : 4 (3-3)
19.oo ZMARNOWANE TALENTY - TOMAR Lubliniec 5 : 2 (1-1)
12) 03.08.2003r. niedziela
godz. 18.oo TOMAR Lubliniec - ZSP HOTEL PARK 1 : 3 ( 1-1)
19.oo CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec -ZMARNOWANE TALENTY
0 : 3 (v/o)
TABELA KOŃCOWA
mecze punkty stosunek bramek
1. ZSP HOTEL PARK 3 9 11 - 6
2. ZMARNOWANE TALENTY 3 6 9 - 5
3. TOMAR Lubliniec 3 3 7 - 11
4. CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B Lubliniec 2 0 7 - 12
MISTRZEM
Wakacyjnej Piłkarskiej Ligi „6-tek” tego lata został zespół
ZSP HOTEL PARK
Tytuł NAJLEPSZEGO NAPASTNIKA
uzyskał zawodnik drużyny Zmarnowane talenty
Kryś Jarosław
Tytuł NAJLEPSZEGO BRAMKARZA
uzyskał zawodnik drużyny ZSP Hotel Park
Kwak Szymon
Sędziował nam sędzia ligowy
Pan Marian Królak